Obserwatorzy

wtorek, 15 stycznia 2013

Class Meeting



Miała być relacja ze spotkania klasowego i jest. Spotkanie rozpoczęło się o 20 w Gdańsku w pubie Irish. Spóźniłam się blisko 2 godziny, ale jeszcze wszyscy byli. Wszyscy czyli ok. 15 osób. Nasza była klasa liczyła ok. 35 osób. Reszta miała usprawiedliwienie - albo mieszkają za granicą albo tego dnia nie było ich w Gdańsku.

Zamówiłam dwa piwka w butelce. Dawno nie piłam alkoholu, więc było fajnie tak sobie na luzie posiedzieć. Język mi się rozwiązał i plotłam jakieś głupotki - zupełnie jak w liceum. Przy okazji dowiedziałam się, że dalej mam rock`n`rollową duszę i nic się nie zmieniłam! W zasadzie nikt się nie zmienił. Z wyglądu i zachowania. Dokładnie tacy sami jak w liceum. Tylko bardziej dorosłe rysy twarzy. Fajnie, bo to znaczy, że nie jesteśmy tacy starzy. Każdemu w miarę się powiodło w życiu, jeżeli można to stwierdzić u dwudziestoparoletniej osoby.


Umowa - spotkania będą raz na pół roku! Cieszę się, że nie stracimy kontaktu. Szkoda tylko, że nie było dziewczyn, z którymi się najbardziej ,,trzymałam''. Zdjęcia poniżej. Są też zdjęcia z sesji. Enjoy!




Here is a report from a meeting of the class. The meeting began at 20 in Gdansk Irish pub. I missed almost 2 hours, but still they were all in the pub. All that is about 15 people. Our class was comprised of approximately 35 people. The rest had an excuse - or live abroad, or the day they were not in Gdansk.

I ordered two beers in the bottle. I have not drank alcohol, so it was fun just the laid back sit. I solved the language and weaved some silly things - just like in high school. By the way, I learned that on my rock `n` roll soul, and nothing has changed! In fact, no one has changed. In appearance and behavior. Exactly the same as in high school. Only a more adult features. It's nice, because it means that we are not that old. If anyone succeeded in life,if you can tell a person in his early twenties.


Agreement - Meetings will be every six months! I am glad that we do not lose contact. It is a pity that there were girls, with whom he most, I kept''. Photos below. There are also photos from the session. Enjoy!




JEANSOWE SPODENKI - ZARA
T-SHIRT - ZARA
KOSZULA - STRADIVARIUS
BUTY Z ĆWIEKAMI - STYLOWEBUTY.PL

21 komentarzy:

 1. wspaniale ombre <3 i te buty i szorty -uwielbiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne zdjęcia.
  szorty i butki wspaniałe ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. to świetne, że dalej macie ze sobą świetny kontakt :)

  świetne szorty <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie że chociaż ktoś przychodzi na spotkanie bo u mnie to każdy ma wymówkę i raczej nikt nie jest chętny.Jakoś mało zgraną mieliśmy klasę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Klasowe spotkania to ważna sprawa! Ile ja bym dała, żeby moja klasa z liceum była tak zgrana!;) cudowne buty

  Pozdrawiam, R.L.

  OdpowiedzUsuń
 6. super, bardzo fajne takie spotkanie po latach! ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. fajny blog :)
  dziękuję za komentarz
  Obserwuję !

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki za miłe przywitanie, mam nadzieję, że nie pożałuję. :) Sama, poza słowami "Kobieto, puchu marny", bo to akurat Mickiewicz. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. check out this giveaway sweetie*
  http://style-limelight.blogspot.gr/2013/01/sismade-giveaway-16th-january-30th.html

  OdpowiedzUsuń
 10. Takie spotkania są najlepsze! :D
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. świetne buty i shorty :>
  obserwuję :p

  OdpowiedzUsuń
 12. Wow ... super wyglądasz ... buty po prostu kapitalne :D koszulka też super, no i szorty ... ogólnie całość rewelacyjna :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetny blog i zdjęcia:)
  zapraszam i obserwuje:)
  karolilove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. śliczniee wyglądasz !!<3
  fajny blog ;d

  xoxo U :*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze , cenię sobię każdą wypowiedz i na pewno odpowiem na Wasze pytania. Jeśli zostawisz komentarz, będę miała szansę odwiedzić Ciebie. Jeśli podoba Ci się mój blog - zaobserwuj - to wiele dla mnie znaczy.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Thank you so much for all the comments, I appreciate each of them and I will answer your questions for sure. If you leave a comment, I'm gonna have a chance to visit you. If you like my blog - please follow - it means a lot to me.