Obserwatorzy

sobota, 27 października 2012

History of Anna Sui


 Witajcie!

  
Jak obiecałam wklejam dziś modową historię Anny Sui od 2001 do 2012 roku. Dodam, że jej styl jest mi znany od samych początków, i to z nich czerpię inspirację do posiadania w ogóle jakiegoś stylu. Nie chciałabym kopiować jej projektów. Nie, nie. Raczej dodają mi one ,,sił’’ do swoich własnych przemyśleń, projektów, stylizacji, stylu bycia. Ale myślę, że to ona popchnęła mnie do marzeń już w liceum o szkole dla projektantów w Łodzi (marzenia pozostały na tym etapie po zderzeniu z rzeczywistością). Wciąż jednak pamiętając o nich, będąc teraz dorosłą, mogę się realizować choć w skróconej wersji. Skończyłam mnóstwo kursów projektowania mody i odzieży, kroju i szycia, dekoracji wnętrz, makijażu. Co one dają? Doświadczenia na pewno nie. Pracy w tym zawodzie dzięki nim nie znajdę. Ale daje mi satysfakcję to, że nie porzuciłam marzeń, że wreszcie zrobiłam coś dla siebie, dla swojej duszy i umysłu. Radość :)
I tak oto przedstawiam najtrafniej określające jej styl zdjęcia z wybiegów, począwszy od 2001 roku, a skończywszy na bieżącym 2012 roku.
Miłego oglądania!

As promised, I show you today history of fashion Anna Sui from 2001 to 2012. I would add that the style is known to me from the very beginning, and that draw inspiration from them to have any style at all. I don`t want to copy the projects. No, no. Rather, they add me,, forces'' to my own thoughts, projects, styling, lifestyle. But I think, Anna pushed me to dream already in high school about the school for designers in Lodz (dreams remained at the stage after a collision with reality). Still mindful of them, being now an adult, I can be realized even though in the short version. I finished a lot of courses fashion design and clothing, cutting and sewing, decoration, make-up. What gives? These courses didn`t given me an experience so I don`t find the work in the profession. But it gives me satisfaction that it isn`t abandoned dreams, I finally did something for myself, for my soul and mind. Joy :)
And so I present most accurately defining Anna Sui`s style photos from the catwalks, starting in 2001 and ending with the current 2012.
Enjoy watching!

bye!  
 Zachęcam do hypowania na lookbooku! Hype me on lookbook!

5 komentarzy:

Dziękuję za wszystkie komentarze , cenię sobię każdą wypowiedz i na pewno odpowiem na Wasze pytania. Jeśli zostawisz komentarz, będę miała szansę odwiedzić Ciebie. Jeśli podoba Ci się mój blog - zaobserwuj - to wiele dla mnie znaczy.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Thank you so much for all the comments, I appreciate each of them and I will answer your questions for sure. If you leave a comment, I'm gonna have a chance to visit you. If you like my blog - please follow - it means a lot to me.