Obserwatorzy

poniedziałek, 11 lutego 2013

Red Beanie


Wyprzedaże są już na finiszu, na szczęście udało mi się upolować parę perełek w Bershce. W ostatnim poście mogliście zobaczyć czarną sukienkę z koronkową wstawką przy biuście i brzuchu! Dziś wstawiam zdjęcia w kurtce skórzanej brązowej z Bershki. Nigdy wcześniej nie kupowałam w tym sklepie tak dużo. Odkąd jest dostępna strona online i można zrobić zakupy przez internet, zaglądam tam co chwilę. Ostatnio trudno było mi się wyrwać z domu na parogodzinne łarzenie po galerii i szukanie czegoś fajnego do ubrania. Zwłaszcza w czas WYPRZEDAŻY jest to tym bardziej denerwujące. Odnalazłam się w zakupach internetowych moich ulubionych sklepów jak Zara i Stradivarius! Wy też robicie zakupy przez internet?

Sales are already at the finish, but fortunately I was able to shoot a few beads in Bershka. In the last post, you could see the black dress with a lace insert at the bust and belly! Today intercede photos in a brown leather jacket with Bershka. I've never bought in this shop so much. Since the site is available online and I can do shopping on the Internet, I look in there all the time. Recently it was difficult to get out of the house to  the gallery and look for something nice to wear. Especially in the time of sale is all the more annoying. I found at my favorite online shopping stores like Zara and Stradivarius! You also do online shopping?

JEANSY CHEAP MONDAY


KURTKA BERSHKAjeans cheap monday
jacket bershka
beanie h&m

HYPE HYPE HYPE
!!!

3 komentarze:

  1. ostatnio też zaczęłam robić zakupy przez internet :) fajna rzecz :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Oryginalne jeansy ... zakochałam się w nich :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze , cenię sobię każdą wypowiedz i na pewno odpowiem na Wasze pytania. Jeśli zostawisz komentarz, będę miała szansę odwiedzić Ciebie. Jeśli podoba Ci się mój blog - zaobserwuj - to wiele dla mnie znaczy.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Thank you so much for all the comments, I appreciate each of them and I will answer your questions for sure. If you leave a comment, I'm gonna have a chance to visit you. If you like my blog - please follow - it means a lot to me.