Obserwatorzy

czwartek, 1 listopada 2012

After Halloween!


W Polsce Halloween nie jest jeszcze do końca przyjęte we wszystkich kręgach ale i tak większość po prostu się bawi! Coraz częściej organizowane są imprezy szczególnie dla dzieci. Wiem też że większość z Was wczoraj została w domach, jednak mam nadzieję, że mimo to dobrze spędziliście wieczór..


Ciekawa jestem jak bawili się Ci, którzy zdecydowali się na Halloweenowe szaleństwo! No i jakie przebrania królowałyJ


Na jeszcze przyjemniejszy poranek–przedstawiam Wam utwór mojego męża bardzo fajny do posłuchania, energiczny, zachęcający do śpiewania i działania! A wiec bawcie się i do zobaczenia !

Denial - kliknij żeby posłuchać piosenki mojego męża
In Poland Halloween isn`t as popular as in the other countries, but more and more people are open to this kind of fun! There are many events organized especially for children. I also know that most of you were at home yesterday, but I hope that you spent a cool evening !

I wonder how you were playing, who decided to Halloween madness! So what costumes dominated??

For even more pleasant morning - I present to you a song made and sung by my husband  
Have fun and see you!

                                       The End!

8 komentarzy:

Dziękuję za wszystkie komentarze , cenię sobię każdą wypowiedz i na pewno odpowiem na Wasze pytania. Jeśli zostawisz komentarz, będę miała szansę odwiedzić Ciebie. Jeśli podoba Ci się mój blog - zaobserwuj - to wiele dla mnie znaczy.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Thank you so much for all the comments, I appreciate each of them and I will answer your questions for sure. If you leave a comment, I'm gonna have a chance to visit you. If you like my blog - please follow - it means a lot to me.